«    Вересень 2018    »

Березень 2018 (2)
Додав: Admin | 18-09-2018, 17:32 | Переглядів: 23

Освячення каплички.

15 вересня відбулась велика історична подія, - освячення нашої каплички. Священиками Оратівського благочиння УПЦ КП, на чолі із настоятелем і благочинним прот. Ярославом був звершений водосвятний молебен і освячення ікон, хреста з куполом.
Категорія: Новини » Благочиння
Додав: Admin | 25-08-2018, 18:10 | Переглядів: 156

Молебен за Україну в смт Оратів.

У 27 - му річницю незалежності нашої держави - Україна, на запрошення районної влади, духовенство Оратівського благочиння взяло участь у святкуванні. В центрі селища свщениками був відслужений молебен за Україну і виголошено многоліття всім українцям і воїнам захисникам. Благочинний - прот. Ярослав Мацюк привітав усіх із святом.
Категорія: Новини » Благочиння
Коментарів: 0

Богослужіння в день свята Преображення Господнього.

19 серпня відзначаємо одне з найважливіших християнських свят - Преображення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. У народі це свято має ще назву Яблучний Спас. Преображення Господнє належить до дванадесятих (12 головних) свят, пов'язаних з подіями з життя Христа і Пресвятої Діви Марії.

Коментарів: 0

Свято Всемилостивого Спаса і Пресвятої Богородиці, мучеників Маккавеїв.

14 серпня, в денеь свята Всемилостивого Спаса і Пресвятої Богородиці, Винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього, мучеників Маккавеєвих, у нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Під час Літургії до Таїнства Причастя приступили найменші прихожани нашого храму.

Коментарів: 0

Богослужіння в день пам'яті Великомученика Пантелеймона.

9 серпня Свята Православна Церква вшановує пам'ять Святого Великомученика Пантелеймона. В нашому храмі відбулось богослужіння після якого, настоятель привітав усіх із святом, закликаючи у своїх молитвах кожному мир, здоров'я та благополуччя. Також усі підходили до помазання святим єлеєм.
Додав: Admin | 18-07-2018, 16:07 | Переглядів: 288

Неділя 7-ма після П'ятидесятниці.

15 липня, у неділю 7-му після П'ятидесятниці, у нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Під час богослужіння до Таїнства Причастя приступили найменші парафіяни нашого храму. По завершенні Літургії, настоятель привітав усіх із недільним днем і подякував за спільну молитву.
Додав: Admin | 1-07-2018, 12:18 | Переглядів: 244

Богослужіння у неділю 5 - ту після П'ятидесятниці.

1 липня, у неділю  5 - ту після П'ятидесятниці, у нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Після прочитання євангелія, настоятель виголосив проповідь у якій акцентував свою увагу на збагаченні і збереженні віри у житті кожного християнина.
Додав: Admin | 1-07-2018, 12:08 | Переглядів: 49

Благословення випускників 2018 року.

23 червня у нашому селі відбувся черговий випуск у загальноосвітній школі. На запрошення випускників, настоятель нашого храму, прот. Ярослав, був присутній на урочистій лінійці і сказав своє напутнє слово. По завершенні урочистої частини, випускники прийшли до храму, де прот. Ярослав відслужив молебен і благословив випускників.
Додав: Admin | 27-05-2018, 16:01 | Переглядів: 512

Богослужіння на свято Пресвятої Тройці.

27 травня в день свята П'ятидесятниці, Пресвятої Тройці, в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія з читанням коліноприклонних молитов. Після прочитання євангелія, настоятель виголосив проповідь про значення Пресвятої Тройці в житті кожного християнина.
Коментарів: 0

Богослужіння у неділю 4- ту після Пасхи, про розслабленого.

29 квітня у 4 - ту неділю після Пасхи, про розслабленого, в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Після прочитання євангелія, настоятель виголосив проповідь, в якій наголосив на важливості віри і нездоланості надії і духу.